Hledáte originální dárek pro Vaše blízké? Darujte fotoknihu, fotokalendář, fotoobraz a další kvalitní produkty za nízké ceny! Vše zařídím a vyfotím.

Fotoobrazy na plátně

Fotoobraz Vít Antoš
Fotoobraz Vít Antoš

Nabízím pouze, jako doplňkovou službu k focení. Nechám Vám zhotovit fotoobraz dle Vašeho přání z mnou vyfocených fotek. Ve vysoké kvalitě a rozlišení až 168 Mpx.

Chtěli byste mít na zdi svého domu svůj vlastní originální obraz? Napište a já Vám to splním. Přijedu a vyfotím okolí Vašeho domova, údolí ve Vaší vesnici, nebo Vaše oblíbené místo, hrad, Vaše zvířecí miláčky nebo Vás samotné. Zkrátka cokoliv si budete přát pověsit na zeď.

Moderní fotoobrazy se hodí do každého interiéru. Jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Nejkrásnější fotky patří na zeď, aby byly stále na očích.

Mnoho formátů
Na výšku nebo na šířku

Každý z formátů lze zavěsit jak na šířku, tak na výšku. Velikost se pohybuje od 30x30cm až po 100x60 cm.


Vytisknuté na plátně

Fotografie jsou vytisknuté na plátně Ritmo Canvas Semi-Matt 340 g se strukturovaným povrchem. Jemná struktura plátna přidává obrazu umělecký efekt. Díky pružnosti materiálu, zůstává plátno po natažení na rám trvale napnuté. Plátno je v barvě slonové kosti.

Robustní dřevěný rám s klínky

Potisknuté plátno je natažené na bytelném dřevěném rámu. Tloušťka rámu je 1,9 cm a šířka lišt je 4,5 cm. Tyto rozměry zajistí, že se rám neprohýbá a nikdy nezkroutí. Na výrobu rámu používáme kvalitní dobře rostlé a správně vysušené dřevo. Rohy rámu jsou zpevněné malými klínky. Rozměry větších rámů jsou stabilizovány rovnoběžnými příčkami. Rámy mají promyšlený profil. Zvýšená vnější hrana rámu oddaluje plátno od vnitřní hrany rámu a tím chrání plátno před obtisknutím vnitřní hrany rámu do plátna.

Skryté založení plátna

Záhyby plátna kolem rohů rámu jsou tvarované tak, aby nebyly po zavěšení na zeď vidět.

Barvy bez zápachu a voděodolné

Fotografie jsou vytisknuté hygienicky nezávadnými ekologickými latexovými barvami.

Stálá barevnost

Výrobce tiskových barev uvádí barevnou stálost stovky let.

Po domluvě lze zařídit i jiné druhy fotoobrazu (tisk na dřevo, na hliníkovou nebo plastovou desku a tisk za akrylové sklo.