Kai a Freya
Kai a Freya

Navažte posvátné pouto s vládci divočiny

Přijďte se ponořit do světa, kde čas ztratil svůj význam - do věčné říše vlků. Nechte se unést stopami těchto majestátních tvorů a prožijte nezapomenutelné okamžiky tváří v tvář vládcům divočiny. Získejte výjimečnou příležitost nechat se zvěčnit s vlčí smečkou ve strhujících fotografiích zachycujících neopakovatelnou atmosféru symbiózy s přírodou. Usedněte po boku těchto ušlechtilých predátorů a nechte jejich nezlomný duch a vznešenou krásu prostoupit vaším srdcem i duší.

Snoubící nezlomenou krásu vlků a věrnost společníků.

V jejich zracích plá oheň předků šelem,

zatímco srdce bije pro člověka věrně.

Zvěčněte toto dokonalé prolnutí dvou světů.

Vstupte do říše vlčích psovodů na pomezí divočiny a oddanosti.

Nechte divoké i krotké být zachyceno naším objektivem v jedinečné chvíli, kdy pouto vlků a lidí plane nejžhavěji.

Prožijte jedinečnou příležitost stát se součástí vlčí smečky a zvěčnit tento výjimečný zážitek profesionálními fotografiemi.

Fotografování s "vlky" neboli s československými vlčáky. Počátek historie tohoto plemene se datuje od roku 1955, kdy se ing. Karel Hartl začal zabývat křížením karpatského vlka s německým ovčákem. Zpočátku bylo křížení prováděno jako věděcký experiment Pohraniční stráže ČSSR. O pár let později se však zrodila myšlenka vyšlechtit nové plemeno a cílem chovu bylo a je zachovat vlčí vzhled, zdraví a přitom upevnit povahové vlastnosti pracovního psa.

Ve vznešených tělech československých vlčáků
jako by oživla divoká nádhera jejich vlčích předků.
Jejich zrak odráží pradávnou moudrost a nezkrotný pud šelem.
Zároveň si však tito ušlechtilí psi nesou v duších tu nejhlubší oddanost člověku.

Nevšední zážitek

Kolik lidí může říct, že bylo tváří v tvář vlkovi. Nyní máte příležitost nejenom zažít tento zážitek, ale ještě si z toho odnést památku v podobě vyjimečných fotografiích/videa.

Neopakovatelná zkušenost

Seznamte se s úchvatným zvířetem a odneste si z tohoto zážitku silné vzpomínky.

Zapůjčení vlků

V naší smečce se můžete seznámit s vlčicí (ČSV) Freya Valentínka Šedý Poklad a vlkem (ČSV) Kai Vasco Šedý Poklad.

Fantasy líčení

Umocněte pocit z fotografie a z Vašeho příběhu díky profesionálnímu fantasy líčení.

Kostýmy

Staňte se bojovníkem/bojovnicí a napište svůj vlastní příběh. Kostými jako z fantasy filmu.

Zbroje a zbraně

Oblékněte rytířské zbroje a chopte se zbraní.

Originální příběh

Snažíme se aby z fotografie vyzařoval příběh, proto si k focení sami napíšeme originální příběh, který se ukrývá ve fotografii. Vtáhneme Vás do děje.

Video z fotografování

Využijte tuto příležitost a nechte Vaše fotografování zaznamenat také na vyjimečném videu.

Nechte se očarovat jejich dokonalým snoubením divočiny a ušlechtilosti. Vstupte do jejich světa a zachyťte na věčnou památku onu výjimečnou směsici vlčí svébytné krásy a psí věrné náklonnosti. Staňte se hostem tajemného přechodu mezi říší lidí a vlků - v srdci šelem, avšak s duší nerozlučného druha.

Během této jedinečné zkušenosti se stanete součástí vlčí smečky. Odhalíte jim své nitro a navážete s nimi posvátné pouto spojené věky dávnými příběhy, které se vtisknou do vašich vzpomínek.

Utvořte nové magické vazby ve společnosti těchto nádherných divokých bytostí. Dovolte vlkům a jejich šepotu lesa, aby vám předali kousek své moudrosti a pradávných tajemství přírody.

Pomocí působivých fotografií si natrvalo uchováte okamžiky souznění s vlčí říší. Získáte jedinečné portréty, na kterých budete navždy spojeni s králi lesů - hrdými, nebojácnými a svobodnými tvory.

Prozkoumejte svou divočinu a podstatu šelmy dřímající ve vaší duši. Nechte se oslovit voláním vlků a vydejte se na cestu krajinou mýtů a znovunalezeného sepětí s divokou přírodou.

Natáčení s vlky

Staňte se spisovatelem příběhu vlčí smečky Přijměte výzvu vstoupit do světa ušlechtilých vlků a sepsat na vlastní kůži kapitolu o těchto nádherných šelmách. V našem výjimečném vlčím útočišti se stanete hostem samotné divoké přírody. Nechte se inspirovat jejich vnitřní silou, odvahou a divokým půvabem. Pusťte uzdu fantazii a sepište novou kapitolu vašeho příběhu prolnutého dotykem vlčí divočiny. Získáte tak jedinečnou vzpomínku, na kterou budete s nadšením a hrdostí vzpomínat celý život. Přijměte pozvání do říše vlků - domova ušlechtilých bytostí plných půvabu, svobody a nezlomného ducha. Vstupte do jejich teritoria, načerpejte sílu vlčí smečky a navždy se staňte součástí jejich vzrušujícího příběhu. Vydejte se vstříc dobrodružství, které ve vás probudí vnitřní vlčí duši!

Nevšední zážitek

Kolik lidí může říct, že bylo tváří v tvář vlkovi. Nyní máte příležitost nejenom zažít tento zážitek, ale ještě si z toho odnést památku v podobě vyjimečných fotografiích/videa.

Krásná vzpomínka

Nejenom, že obdržíte vyjímečné fotografie, ale také přirozeně krásné video.

Originální

I touto nabídkou se snažím odlišit od ostatních a být originální.

Kvalita ve 4K

Přirozené a moderní video ve vysoké kvalitě .

Dokonalost v jednoduchosti

To je moderní aspekt videa. Jednoduché, rychlé a přesné střihy.

Dynamika

Dynamika v neustálém pohybu. Žádné statické záběry.

Zvuk je polovina videa

Vlastní knihovna zvuků, pomoc která vždy pomůže.

Zpomalené záběry

Detaily, které nadchnou. Plynulost díky kvalitní technice.

Barvy

Barvení videa v profesionálním programu

Představení místa

Důležité je správné představení místa a prostředí ve kterém se scéna odehrává. Vtáhnou diváka do děje, jeden z hlavních úkolů. Bez udržení divákovy pozornosti to nejde.

Nechte vlčí duši ve vás hořet,
stůjte s nimi jako jejich druh a bratr.
Prožijte příběh pouta vlků s lidským světem
hostiteli vzpomínky, již nikdy nevyhasne.