Co nového Vám nabídnu?

Jako každý i já se stále snažím rozšiřovat mé zkušenosti a tak rozšiřuji i svou nabídku pro Vás. A právě zde v těchto článcích naleznete novinky, které Vám nabízím.


Neustále zkouším nové věci, abych pro Vás měl vyjímečnou nabídku jako nikdo jiný.


Příkladem toho je těhotenské fantasy/tématické fotografování. V takové fotografii se ukrývá silný příběh, kdy se snažíte zachránit své nenarozené dítě. Váš druh, Váš ochráce Vás provází nebezpečnu cestou hledajíce nový domov. A vy se ohlížíte za sebe a upreně hledíte do hlubokého lesa ze kterého se ozývá praskání větví pod nohami vašich pronásledovatelů.


Nesnažím se jít s davem.

Snažím se vyčuhovat, skákat nad ten dav a ještě zvedat ruku vzhůru v naději že dosáhnu na ten pomyslný žebřík originality a úspěchu.

Čeká vás zážitek v podobě výletu na neznáme, kouzelné místo, které není na mapě a kam při svých toulkách zavítala nečekaná česká historická osobnost. O tomto a mnohem více Vám jako Váš průvodce povyprávím.

Chcete mít nejenom vyjímečné fotografie, ale také nezapomenutelný zážitek? Máte rádi zvířata a hledáte něco originálního, potom je právě toto focení přímo pro Vás.