Domluvení si termínu?

Nejrychlejší domluvení termínu je po telefonu. Také mi můžete napsat e-mail, využít objednávkový formulář v záložce kontakt nebo mě kontaktovat na facebooku/instagramu

Jak se obléknout?

Beauty, párové, rodinné foto - vždy se snažte barevně sladit oblečení všech lidí na fotografii a vyvarujte se oblečení s potiskem. Snažte se aby Vaše oblečení mělo spíše přírodní odstíny. Jestliže budete mít nějaké dotazy, můžete se zeptat při domlouvání samotného focení nebo i kdykoli jindy.​​​​​​​

Trash the Dress foto - u tohoto stylu nejlépe vynikne druh oblečení, který ladí s hrubším pozadím fotky. Nějaké džíny/rifle pokud možno i roztrhané, kožená bunda, ale i obyčejné černé triko/mikina nebo šaty/košile ovšem bez vzoru (pruhy, kostky atd..)

Motorsport foto a mužský portrét - platí stejná pravidla jako u trash the dress

Tématické foto - výběr oblečení a doplňků podle tématu focení (po domluvě můžu nějaké oblečení i doplňky zařídit)

Kde a kdy se fotí?

Krásné fotografie lze pořídit v exteriéru, popřípadě i v interiéru dle (stylu fotky)

Přijedu za Vámi, nebo Vy za mnou. Můžeme se sejít na předem domluveném místě. Fotit lze prakticky kdekoliv, stačí hledat správná místa :))

Snažím se o přirozenost a proto nejraději fotím venku, denní světlo a příroda dodává kouzlo okamžiku. Také na rozdíl od ateliéru netrčíme na jednom místě a z focení se tak stává zábava.

Čas na focení......ideální hodina na focení je nejdříve 2 hodiny před západem slunka. To platí ve slunný den. Ale dokážu se přizpůsobit i v jinou denní dobu.
Jestliže je zataženo, tak lze fotit v jakoukoliv denní hodinu.

Nejlépe se, ale fotí když je právě zataženo, slunce nám totiž na fotce vždy dělá potíže :)

Zveřejňování fotografií

Fotografie zveřejňuji vždy jen se souhlasem zákazníků. Samozřejmě máte právo kdykoli požádat o smazání daných fotek.
Na všechny uvedené fotografie se vztahují autorská práva, jsou majetkem fotografa a je zakázána jejich propagace a prodej třetí straně bez písemného souhlasu fotografa. Nesmí být použity pro jakékoliv komerční účely bez vědomí fotografa.
Klienti mohou použít fotografie pro svoje vlastní nekomerční užití. Fotograf má právo využít fotografie pro vlastní obchodní účely (web, články, propagační materiály, reklama, výstavní činnost, sociální sítě, atd.).